USA keyboard_arrow_right USA keyboard_arrow_right Během léčby rakoviny byla matka odsouzena ..

Obrázek příspěvku: Během léčby rakoviny byla matka odsouzena na 7 let vězení za injekce stolice do jejího 4 letého syna

Během léčby rakoviny byla matka odsouzena na 7 let vězení za injekce stolice do jejího 4 letého syna

person access_time28.prosinec 2019 chat_bubble_outline0 komentářů remove_red_eye303 shlédnutí

Tiffany Albertsová má po výkonu trestu odnětí svobody sloužit pět let zkušební doby, řekl Michael Leffler, tiskový mluvčí Úřadu státního zastupitelství Marion. Alberts byla v září 2019 obviněna ze šesti počtů přitěžujících baterií a jednoho počtu zanedbávání. Albertsová byla shledána vinnou z pokusu o vraždu, jak ukazují její soudní záznamy.

James Voyles, právník paní Albertsové to odmítl jakkoliv komentovat. Wolcott, Indiana, matka byla zatčena a obviněna v roce 2016 poté, co pomocí injekční stříkačky vstříkla výkaly do svého 4 letéhosyna, zatímco podstoupil léčbu rakoviny v Riley Hospital pro děti v Indianapolis. Vědomě jej uvedla „do situace, která ohrožovala život nebo zdraví závislé osoby,“ uvedly dokumenty vrchního soudu Marion County.

Alberts uvedla, že její akce měly za cíl přimět jejího syna, aby se přestěhoval z jednotky intenzivní péče do jiné jednotky Riley, kde věřila, že „léčba bude lepší,“ uvádí se v dokumentech. Její syn byl léčen pro leukémii od začátku srpna 2016 v nemocnici, uvedl policejní prohlášení kraje Marion. Podle zprávy byl propuštěn a do nemocnice se vrátil o několik dní později, začátkem září 2016, s horečkou, zvracením a průjmem. Krevní testy chlapce ukázaly, že organismy, které se běžně vyskytují ve stolici, způsobují bakteriální infekce a sepse, což nebylo možné vysvětlit rozsáhlým lékařským hodnocením.

Podezření na to, že by někdo mohl kontaminovat pacientovy linie, personál nemocnice začal sledovat dospívající pokoj s video sledováním a spatřil matku, která vstřikovala látku do jeho centrální linie. Úřady uvedly, že Albertsová původně řekla vyšetřovatelům, že vstřikuje vodu, aby „propláchla to, protože lék, který mu byl dán, spálil“. Později přiznala, že si vstříkla vlastní stolici svého syna, kterou uchovávala v dárkovém sáčku na umyvadle svého pokoje, uvedli úředníci.

0 komentářů

comment Žádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

60letý muž, který byl zbit a okraden o 1 americký dollar, zemřel....

personMarián Kroužel remove_red_eye910 bookmarkSvětové dění

60letý muž, který byl kriticky zraněn na štedrý den skupinou lupičů před několika málo okamžiky bohužel zemřel. Policie uvedla ,žep oezřelí ho oloupily o 1 americký dollar.Juan Fresnada utrpěl krvácení do mozku a od útoku byl hospitalizován. Zemřel v pátek odpoledne, uvedlo ..

93letý muž údajně zastřelil jinéh muže kvůli sporu o poškození vodou, tvrdí policie

personMarián Kroužel remove_red_eye452 bookmarkUSA

93letý muž naštvaný na povodeň a poškození vodou v jeho bytě v Las Vegas zastřelil zaměstnance v rezidenčním komplexu. Robert Thomas byl obviněn z pokusů o vraždu, únos, vloupání se střelnou zbraní a nošení skryté zbraně bez povolení, podle záznamů z detenčního centra v ..

Stínová ekonomika - nejrychleji se rozvíjející sektor

personMarián Kroužel remove_red_eye368 bookmarkEkonomika

V poslední době se stále více ekonomů zabývá seriózním výzkumem stínové ekonomiky. I když toto téma není nové, patřičná pozornost mu začíná být věnována teprve od konce sedmdesátých let. Dnes je již zřejmé, že stínová ekonomika je ve většině zemí nejrychleji se ..

Povodně na Jakartě: „Není to obyčejný déšť“, říkají úředníci

personMarián Kroužel remove_red_eye360 bookmarkSvětové dění

Nejméně 21 lidí zemřelo při povodních v indonéském hlavním městě Jakartě poté, co město mělo nejintenzivnější srážky za posledních 24 let. Meteorologická, klimatologická a geofyzikální agentura (BMKG) naměřila 377 mm (14,8 palce) srážek za den na letišti ve východní ..

Válka v Sýrii: Dělostřelba zabila devět lidí ve škole v povstaleckém táboře v Idlibu

personMarián Kroužel remove_red_eye472 bookmarkSvětové dění

Sýrie: Dělostřelecké palby zabily devět lidí, včetně pěti dětí, říkají prvotní zprávy. Šestnáct dalších bylo zraněno, když munice zasáhla školu v Sarminu. Stalo se, protože pro-vládní síly pokračovaly v ofenzivě na jih. Idlib je posledním velkým regionem, který ..

Zajímavosti a závěr

personRadka Eliášková remove_red_eye262 languagefinancevbezpeci.cz

Ve „Strakonickém dudáku“ si vyzpěvuje mazaný Vocilka, že „….peníze jsou pány světa“ a něco na tom asi bude, i když každý mravně tvrdí, že mu o nejde. Všichni ale víme, že o peníze jde vždy „až v první řadě“. Od té doby, co si lidé uvědomili hodnoty věcí, ..

Ve třídění odpadů se stále zlepšujeme!

personRedakce remove_red_eye432 languageekologickecesko.cz

Historie systematického třídění odpadů se začala v České republice psát na přelomu tisíciletí. Cestu k dnes již notoricky známým barevným kontejnerům si tehdy našlo jen 38 % Čechů. Zatímco dnes to ke sběrným hnízdům má každý z nás doslova co by kamenem dohodil, před ..

Tisícikorunová bankovka

personRadka Eliášková remove_red_eye285 languagefinancevbezpeci.cz

První bankovkou vyšší hodnoty je v české měně pětisetkoruna, druhou tisícikoruna. Na modrém pozadí zobrazil Oldřich Kulhánek tentokrát českého buditele a vědce Františka Palackého.Tisícikorunová bankovka se v historii českých platidel před druhou světovou válkou ..

Chemický průmysl prošel od roku 1990 obrovskou proměnou

personRedakce remove_red_eye294 languageekologickecesko.cz

O chemickém průmyslu a udržitelném rozvoji jsme se bavili s Ladislavem Novákem, ředitelem Svazu chemického průmyslu ČR. Jaký je význam chemického průmyslu? Prakticky každý výrobek, který vezmete do ruky, má něco společného s chemickým průmyslem. Slyšel jsem hezkou definici, ..

Obecní a komunitní výroba energie - šance pro rozvoj obcí a domácností

personRedakce remove_red_eye306 languageekologickecesko.cz

Co mají společného skotské město Neilston, vesnice Jühnde v Dolním Sasku nebo dánský ostrov Samsoe s českou obcí Karle, Jindřichovicemi pod Smrkem či Kněžicemi? Investice do obnovitelných zdrojů loni poprvé překročily sumu investovanou v ropném a plynařském průmyslu. Co ..