USA keyboard_arrow_right USA keyboard_arrow_right 93letý muž údajně zastřelil jinéh muže ..

93letý muž údajně zastřelil jinéh muže kvůli sporu o poškození vodou, tvrdí policie

person access_time07.leden 2020 chat_bubble_outline0 komentářů remove_red_eye452 shlédnutí

93letý muž naštvaný na povodeň a poškození vodou v jeho bytě v Las Vegas zastřelil zaměstnance v rezidenčním komplexu.

Robert Thomas byl obviněn z pokusů o vraždu, únos, vloupání se střelnou zbraní a nošení skryté zbraně bez povolení, podle záznamů z detenčního centra v okrese Clark. Právní zástupce Thomase v pátek řekl u soudu, že incident byl pravděpodobně kvůli duševním problémům vzhledem k jeho věku.

Policie v Las Vegas přijala oznámení dne 2. ledna 2020 od ženy na recepci v Vista Del Valle Apartments, která říkala, že starší muž, později identifikovaný jako pan Thomas, měl zbraň a v kanceláři jí vyhrožoval řekl asistent šerifa Brett Zimmerman na tiskové konferenci v pondělí.

„Později bylo řečeno, že Thomas byl na vedení rozrušený kvůli poškození vodou a záplavám v jeho bytě,“ řekl Zimmerman. "Zatímco se telefonoval s volajícím, dispečer slyšel některé z hrozeb, které Thomas vykřikoval." Video vydané městským policejním oddělením v Las Vegas ukazuje, že Thomas vytáhl z kabátu zbraň Glock 9 mm, zatímco mluvil se dvěma zaměstnanci uvnitř kanceláře. Na jednom místě náhodně vystřelil v kanceláři, když projektil proletěl dělicí stěnou skrz obrazovku počítače. Zaměstnankyně sedící u recepce, přesvědčila pana Thomase, aby ji nechal opustit budovu, uvedla policie. Mužský zaměstnanec zůstává v křesle a mluví s Thomasem. Asi 30 sekund poté, co zaměstnankyně odejde, pan Thomas vystřelí na mužského zaměstnance. Zaměstnanec následně spadne ze židle na zem. Po dalších 40 sekundách je Thomas vidět, jak provádí druhý výstřel na mužského zaměstnance, který stále leží na zemi.

„Nechtěl jsem tomu chlapovi ublížit, jen jsem ho chtěl trochu zkrotit,“ řekl minulý týden u soudu Thomas.

Thomas obdržel kaukci 25 000 dolarů

Zhruba o 15 sekund později přišel na scénu důstojník později identifikovaný jako Ronald Hornyak a nařídil Thomasovi, aby přede dveřmi kanceláře zahodil zbraň. Hornyak vystřelil výstřel přes sklo předních dveří, které zasáhlo Thomase, ale pouze prošlo klopou jeho saka, řekl Zimmerman. Když Hornyak vstoupil do kanceláře, viděl, že Thomas položil pistoli na stůl, následně byl povalen na zem a předán do vazby.

Thomas byl léčen v nemocnici pro drobná zranění a propuštěn do policejní vazby, řekl Zimmerman. Thomas je v současné době ve vězení ve vězeňském středisku Clark County a je držen na kauci ve výši 25 000 $. Dne 3. ledna se poprvé zúčastnil soudu a jeho další soudní vystoupení je naplánováno na úterý ráno. Zaměstnanec bytu, kterého policie nepojmenovala, utrpěl dvě střelné rány a byl léčen v nemocnici, uvedla policie ve zprávě. Očekává se, že se zaměstnanec brzo zotaví.

Hornyak, šestnáctiletý veterán policejního oddělení, byl propuštěn na „běžnou placenou administrativní dovolenou, dokud nebude vyhodnocen tento incident,“ uvedla policie.

Zdroj CNN.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

comment Žádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Válka v Sýrii: Dělostřelba zabila devět lidí ve škole v povstaleckém táboře v Idlibu

personMarián Kroužel remove_red_eye472 bookmarkSvětové dění

Sýrie: Dělostřelecké palby zabily devět lidí, včetně pěti dětí, říkají prvotní zprávy. Šestnáct dalších bylo zraněno, když munice zasáhla školu v Sarminu. Stalo se, protože pro-vládní síly pokračovaly v ofenzivě na jih. Idlib je posledním velkým regionem, který ..

60letý muž, který byl zbit a okraden o 1 americký dollar, zemřel....

personMarián Kroužel remove_red_eye911 bookmarkSvětové dění

60letý muž, který byl kriticky zraněn na štedrý den skupinou lupičů před několika málo okamžiky bohužel zemřel. Policie uvedla ,žep oezřelí ho oloupily o 1 americký dollar.Juan Fresnada utrpěl krvácení do mozku a od útoku byl hospitalizován. Zemřel v pátek odpoledne, uvedlo ..

Stínová ekonomika - nejrychleji se rozvíjející sektor

personMarián Kroužel remove_red_eye371 bookmarkEkonomika

V poslední době se stále více ekonomů zabývá seriózním výzkumem stínové ekonomiky. I když toto téma není nové, patřičná pozornost mu začíná být věnována teprve od konce sedmdesátých let. Dnes je již zřejmé, že stínová ekonomika je ve většině zemí nejrychleji se ..

Starosta Miro Weinberger oznamuje rezignaci policejního náčelníka Brandona del Poza v pondělí na policejní stanici v Burlingtonu.

personMarián Kroužel remove_red_eye338 bookmarkUSA

Za méně než den měl Burlington, Vermont, tři nejlepší policajty. Účty sociálních médií dva z nich stáhly. V neděli rezignoval policejní náčelník Brandon del Pozo po skandálu, který znamenal použití anonymního účtu Twitter. O méně než 12 hodin později byl jeho herecký ..

Inspirace z knihy Konspirace mocných a bohatých

personRedakce remove_red_eye318 languagefinancevbezpeci.cz

"Život je přístup. Chcete-li si změnit život, nejprve změňte svůj slovník. Změna slovníku vám zase přinese změnu přístupu. Uvádím zde některé vžité přístupy ohledně peněz."Nikdy nebudu bohatý," jsou slova člověka, jenž má přístup chudáka. Je pravděpodobné, že se ..

Zemětřesení

personRedakce remove_red_eye389 languagetrip4you.cz

Když se zemský povrch změní náhlým a prudkým pohybem, vytváří se jedna z nejmocnějších přírodních sil – zemětřesení. Tyto prudké otřesy se nejvíce projeví, když se vyskytnou ve větších městech.Dne 17. ledna 1995 v 5 hodin a 46 minut zasáhlo japonské město Kobe silné ..

Zajímavosti a závěr

personRadka Eliášková remove_red_eye263 languagefinancevbezpeci.cz

Ve „Strakonickém dudáku“ si vyzpěvuje mazaný Vocilka, že „….peníze jsou pány světa“ a něco na tom asi bude, i když každý mravně tvrdí, že mu o nejde. Všichni ale víme, že o peníze jde vždy „až v první řadě“. Od té doby, co si lidé uvědomili hodnoty věcí, ..

Plýtvat nebo šetřit - vyberte si

personRedakce remove_red_eye310 languageekologickecesko.cz

Šetřit nebo plýtvat energií začínáme hned, jakmile otevřeme domovní dveře. Věnujme se tentokrát kuchyni, kde velmi často plýtváme elektřinou, teplem i vodou. Jak ušetřit a zbytečně nevyhazovat peníze?A, B nebo C – záleží na tom?Vyměňte své zastaralé spotřebiče za ..

Problém ROUŠKY aneb jak to opravdu bylo s čínským leteckým mostem

personRedakce remove_red_eye587 languageprotestant.cz

Asi nikomu v ČR neuniklo, že byl za výrazné pomoci ministra vnitra Hamáčka a prezidenta Miloše Zemana zřízen tzv. letecký most mezi Čínou a Českou republikou. Díky tomuto leteckému mostu do České republiky začali pravidelně proudit miliony roušek a respirátorů, kterých je v ..