Poslední články ze sekce domácí zprávy

V Praze se paralelně scházejí kritici islamismu, xenofobie

personMarián Krouželaccess_time17.prosinec 2019

Praha - odpůrci imigrace z islámských zemí a kritici xenofobie dnes na pražském centrálním Václavském náměstí uspořádali paralelní protestní schůzky, kterých se každý zúčastnil stovky lidí. Setkání se konala odděleně od rušné dálnice a také od policejní jednotky. ..

Americký konvoj směřující do Maďarska vstupuje do České republiky

personMarián Krouželaccess_time17.prosinec 2019

Rozvadov - americký konvoj jedoucí z americké základny ve Vilsecku v Bavorsku dnes vstoupil na hraniční přechod Rozvadov do České republiky dnes v 10:00. Předvojem hlavního konvoje, který projede Českou republikou ve dnech 13. – 14. Září, je vyzkoušet trasu do Maďarska, kde se ..

Poslední články ze sekce Světové dění

Povodně na Jakartě: „Není to obyčejný déšť“, říkají úředníci

personMarián Krouželaccess_time02.leden 2020

Nejméně 21 lidí zemřelo při povodních v indonéském hlavním městě Jakartě poté, co město mělo nejintenzivnější srážky za posledních 24 let. Meteorologická, klimatologická a geofyzikální agentura (BMKG) naměřila 377 mm (14,8 palce) srážek za den na letišti ve východní ..

Válka v Sýrii: Dělostřelba zabila devět lidí ve škole v povstaleckém táboře v Idlibu

personMarián Krouželaccess_time02.leden 2020

Sýrie: Dělostřelecké palby zabily devět lidí, včetně pěti dětí, říkají prvotní zprávy. Šestnáct dalších bylo zraněno, když munice zasáhla školu v Sarminu. Stalo se, protože pro-vládní síly pokračovaly v ofenzivě na jih. Idlib je posledním velkým regionem, který ..

60letý muž, který byl zbit a okraden o 1 americký dollar, zemřel....

personMarián Krouželaccess_time28.prosinec 2019

60letý muž, který byl kriticky zraněn na štedrý den skupinou lupičů před několika málo okamžiky bohužel zemřel. Policie uvedla ,žep oezřelí ho oloupily o 1 americký dollar.Juan Fresnada utrpěl krvácení do mozku a od útoku byl hospitalizován. Zemřel v pátek odpoledne, uvedlo ..

Poslední články ze sekce Ekonomika

Stínová ekonomika - nejrychleji se rozvíjející sektor

personMarián Krouželaccess_time17.prosinec 2019

V poslední době se stále více ekonomů zabývá seriózním výzkumem stínové ekonomiky. I když toto téma není nové, patřičná pozornost mu začíná být věnována teprve od konce sedmdesátých let. Dnes je již zřejmé, že stínová ekonomika je ve většině zemí nejrychleji se ..

Poslední články ze sekce USA

93letý muž údajně zastřelil jinéh muže kvůli sporu o poškození vodou, tvrdí policie

personMarián Krouželaccess_time07.leden 2020

93letý muž naštvaný na povodeň a poškození vodou v jeho bytě v Las Vegas zastřelil zaměstnance v rezidenčním komplexu. Robert Thomas byl obviněn z pokusů o vraždu, únos, vloupání se střelnou zbraní a nošení skryté zbraně bez povolení, podle záznamů z detenčního centra v ..

Během léčby rakoviny byla matka odsouzena na 7 let vězení za injekce stolice do jejího 4 ..

personMarián Krouželaccess_time28.prosinec 2019

Tiffany Albertsová má po výkonu trestu odnětí svobody sloužit pět let zkušební doby, řekl Michael Leffler, tiskový mluvčí Úřadu státního zastupitelství Marion. Alberts byla v září 2019 obviněna ze šesti počtů přitěžujících baterií a jednoho počtu zanedbávání. ..

Starosta Miro Weinberger oznamuje rezignaci policejního náčelníka Brandona del Poza v pondělí ..

personMarián Krouželaccess_time18.prosinec 2019

Za méně než den měl Burlington, Vermont, tři nejlepší policajty. Účty sociálních médií dva z nich stáhly. V neděli rezignoval policejní náčelník Brandon del Pozo po skandálu, který znamenal použití anonymního účtu Twitter. O méně než 12 hodin později byl jeho herecký ..

Poslední články ze sekce Rusko

Poslední články ze sekce evropa

Poslední články ze sekce Vesmír