Nová studie publikovaná v časopise o objevování vesmíru s titulkem „Cydonijská mohyla: slonní geologie, čtyřboká geometrie a reakce Pythagora a Diraca?“ přidala další důkazy k tématu intervencím mimozemských letounů a planetě Mars. Hlavním předpokladem článku je, že tyto struktury, pokud jsou opravdu mimozemské, dokazují eleganci hodnou inteligentních tvorů, kteří ovládají takové věci jako je geometrie, prvočísla, kvantovou mechaniku, elektrony, atd.

Počáteční analýza, zveřejněná v novinách o věděckých výzkumech v roce 1999, byla provedena doktorem Horácem Craterem, profesorem fyziky na vesmírném institutu v Tennessee (Utsi) spolu s profesorem Stanleym V. McDanielem. Během této doby byly dostupné pouze fotky z roku 1976 z Vikinga. Ty měly rozlišení 47 metrů na pixel. v roce 2006, Evropská vesmírná agentura (ESA) přefotografovala stejnou oblast s lepším rozlišením, které potvrzuje vše na fotografiích předtím, jen v lepší kvalitě.

Nabízí se otázka, věděla NASA o těchto informacích z roku 1976? Podle informací od pracovníků, kteří pracovali uvnitř není NASA vždy zrovna upřímná a říká věci ne podle toho, jestli jsou pravdy, ale podle toho, jak si myslí, že jsou lidé na konkrétní informaci připravení.

Zdroj: ce.com

Sdílejte