Tajemný trojúhelník ve tvaru UFO se vznášel nad jadernou elektrárnou dvě noci po sobě, odtajnily tajné vládní dokumenty. Bývalý bezpečnostní zaměstnanec elektrárny popisuje události, které byly díky zákonu o volném pohybu informací zveřejněny pro zaměstnance elektrárny.

Nejmenovaný důstojník pracoval v Cooperovo jaderné elektrárně nedaleko Brownville v Nebrasce pro středisko „nukleární regulační pověření (NRC)“. Incident popsal jako „neidentifikovaný létající objekt, který porušuje chráněné oblasti okolo elektrárny“. Tato zpráva byla obdržena bývalým zaměstnancem v červnu 2010 a stálo v ní, že tento objekt se objevil v letech od 1986 až do 1989.

Důstojník tam byl zaměstnán od roku 1986 do roku 1989 a údajně si nepamatoval, že by se v té době stalo něco neobvyklého. Ovšem jednou v noci, když pozoroval oblohu, se objevil tajemný létající objekt, když se vznášel tak 150 stol nad zemí. Když si toho všiml, běžel informovat své spolupracovníky, kteří hned běželi s ním a sledovali UFO spolu.

Následující večer ovšem se odehrálo totéž, opět viděl na obloze záhadný stroj. Stroj vlétl do ochranného pásma a spustil se signál pro narušení. Bohužel se opět objekt rychle vytratil, než stačil pracovník zareagovat.

Odborníci spekulují o tom, že šlo o informační misi, aby mimozemšťané zjistili, jaké máme technologie.

Zdroj: express.co.uk