„Neexistuje už nic nového, co by se dalo ve fyzice objevit. Vše, co zůstává, je jen přesnější a přesnější měření.“ Toto prohlášení vydal 1900 Lord Kelvin. A o pět let později bylo rozdrceno, když Einstein publikoval speciální relativitu. Nová teorie Einsteina zpochybnila současný rámec chápání a nutila vědeckou komunitu otevřít se alternativnímu pohledu na naši realitu. Toto může sloužit jako skvělý příklad toho, jak se věci, které jsou brány za pravdu, mohou snadno proměnit ve fikci.

Vědci z Hessendálské interaktivní observatoře v Norsku zachytili a zdokumentovali mnoho podivných onomálií, které jak se zdá zamořují oblast. Jedná se o jedinou oficiální 24/7 UFO observatoř na světě. Radary a kamery nátáčely a sledovaly mnoho nevysvětlitelných jevů. Nejrychlejší nahraný záběr měl 30 000 km/h, tedy víc, než jakýkoliv známý létající objekt.

Příklad, který můžete vidět na níže uvedeném videu je známý jako „Hessendalský fenomén“. V září 2007 byl proveden hlavní výzkum univerzitními vědci a studenty s velkým množstvím pozorovacích předmětů. Čtvrtou noc se fenomén rozhodl ukázat a pěkně zblízka.

http://www.collective-evolution.com/2017/02/01/raw-footage-of-ufos-captured-at-observatory-in-norway/

Sdílejte