Již několik let se echo zvuk vyskytuje po celém světě – v Evropě, Kanadě, Mexiku a Austrálii. Lidé jej přirovnávají k řevu, křiku nebo sténání. I v těchto případech bylo diskutováno na řadě teorií. Podle milovníků konspiračních teorií za těmito zvuky stojí americký HAARP výzkumné zařízení, které je schopno ovládat počasí a myšlenky lidí.

Pravda je asi někde úplně jinde. Někteří astrofyzici tvrdí, že to přirozený jev známý jako „spacequake,“ nebo prostor nebo prostor zemětřesení se bude třást, vibrace, založené na magnetickém poli Země. Ty se neukazují pouze v prostoru, ale také může dostat na zemský povrch v podobě elektromagnetického ozvěn. Spacequake může v jistém smyslu srovnávat s běžným zemětřesením, protože podle výsledků měření, které byly zveřejněny v roce 2010 v časopise Geophysical Research Letters, celková energie spacequake je srovnatelná s pozemní hodnoty měření zemětřesení 5.-6 na Richterovi stupnice.

Něco velmi podivné se děje v posledních letech v atmosféře naší planety. Ať už se jedná o divné změny v zemském jádru nebo chemtrails, HAARP? Lidé po celém světě fotí tyto podivné jevy. Proč se objevují a jaký mají význam? Co se děje? Může to mít vliv na lidskou evoluci? Co si o tom myslíte? Podívejte se na video a posuďte sami.

Zdroj: beforeitsnews.com

Sdílejte

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here