Podívejte se na přiloženou fotografii lebek z Muzea v Peru. Výzkumník Brien Foerster strávil mnoho let hledáním a zkoumáním tzv. prodloužených lebek, které se nacházejí hlavně v oblasti Paracas ale též jinde v oblasti Peru.

Archeologové hlavního proudu jsou přesvědčeni, že dětem byla na hlavu během dětství přiložena bandáž, která jim hlavu zformovala do protáhlého tvaru.

Je třeba poznamenat, že v případě některých těchto lebek, struktura kostí neodpovídá typické struktuře člověka. V některých případech, můžete na lebkách v muzeu najít zvláštní díry, která zjevně sloužila pro nervová zakončení na vnější straně lebky. Počet lebečních plátů je menší než-li u člověka. Objem mozkovny je mnohem větší než-li je typické pro člověka.

Je třeba uvažovat o třech variantách:

  • Mimozemšťané – vládnoucí společenská třída
  • Kříženci (hybridi) mezi mimozemšťany a pozemšťany
  • Pozemšťané, kteří se chtěli přiblížit obrazu bohům a zařadit se tak po bok mimozemšťanů
Achnatonova mumie

Achnatonova mumie

Fenomén prodloužených lebek, není doménou jen Peru. Prodloužené lebky byly nalezeny i v Egyptě. Jedním z živoucích důkazů o přítomnosti mimozemšťanů (a nebo alespoň jejich hybridů) je faraón Achnaton, jeho žena Nefertiti a jejich děti. Můžeme vidět jejich sochy, nástěnné malby a hlavně kosterní pozůstatky (lebky), které jsou jiné

Zdroj: suenee.cz

Sdílejte